Anuncjatki Zakon Najświętszej Maryi Panny

Zaproszenie na rekolekcje „Jak podobać się Chrystusowi?”


Pod takim hasłem juz po raz drugi w Lesie Grąblińskim w dniach 16-18 marca odbędą się rekolekcje prowadzone przez Siostry Anuncjatki. Podobać się Chrystusowi przez naśladowanie dziesięciu ewangelicznych cnót Matki Bożej to reguła życia Anuncjatek – francuskich mniszek z kontemplacyjnego Zakonu Najświętszej Maryi Panny, które od półtora roku mieszkają w miejscu objawień. Jak na co dzień Siostry żyją tymi cnotami? Jak Ty możesz konkretnie stosować je w życiu? Co robić, aby podobać się Bogu?

Siostry są przekonane, że ich duchowość jest równie dostępna dla ludzi świeckich - małżonków, rodziców, osób samotnych. Żyje nią wiele osób świeckich we Francji i na całym świecie.

Znasz już siostry Anuncjatki? A może dopiero teraz, czytając te słowa, dowiadujesz się o obecności klauzurowych mniszek z Francji w licheńskim Sanktuarium? Spotkanie z duchowością Anuncjatek pozwoli Ci ją poznać. Rekolekcje odbędą się w Lesie Grąblińskim, w miejscu objawień Matki Bożej w 1850 r. Rekolekcje poprowadzą ks. Eugeniusz Zarzeczny MIC oraz siostra Maria od Chrystusa, Matka Przełożona Sióstr Anuncjatek.

Koszt uczestnictwa w rekolekcjach z wyżywieniem w pokoju jednoosobowym wynosi 150 zł, w pokoju dwuosobowym 130 zł od osoby. W programie znajdą się między konferencjami i spotkaniami Msza św. i uczestnictwo z Siostrami Anuncjatkami w liturgii godzin. Będzie również możliwość osobistej rozmowy z Kapłanem lub Matką Przełożoną.

Sposoby zapisywania się na rekolekcje:
• osobiście w klasztorze Sióstr Anuncjatek
• telefonicznie : (+48) 63 270 86 50
• pocztą elektroniczną: anuncjatki@marianie.pl


powrót do góry

Copyright © 2018 Zakon Najświętszej Maryi Panny (Siostry Anuncjatki)